bip.gov.pl
A A A K

SmodBIP

Komunikat odnośnie podziału pracy na tradycyjną i zdalną

23.10.2020

Szanowni Mieszkańcy Gminy Barcin,

W trosce o wspólne bezpieczeństwo w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym apeluję:

o ograniczenie w miarę możliwości osobistych kontaktów z pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Barcinie.

Jednocześnie zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw administracyjnych za pomocą Internetu — wiadomości e-mail, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej.

Informuję, że osoby którym jednostka świadczy usługi opiekuńcze w ich miejscu zamieszkania mogą liczyć na dalszą pomoc. Prosimy szczególnie osoby, którym świadczymy tą pomoc o współpracę i informowanie pracowników jednostki o swoich dolegliwościach, które mogłyby wskazywać na objawy wynikające z zarażenia wirusem pandemii.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Barcinie od dnia 26.10.2020 do odwołania będzie działał w trybie hybrydowym (tradycyjny i zdalny). Jednocześnie informujemy, tryb ten nie wpłynie na świadczoną przez nas pomoc, która będzie kontynuowana w taki sam sposób jak dotychczas. Tryb tej pracy został przyjęty w trosce o zachowanie ciągłości w realizowanych świadczeniach i pomocy na rzecz mieszkańców Gminy.

W związku z COVID-19, przypominamy o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa zapewniając pracownikom oraz osobom korzystającym z usług MGOPS w Barcinie i prosimy o:

- zakrywanie ust i nosa na terenie ośrodka,
- zachowanie odstępów przynajmniej 2 m,
- dezynfekcję rąk / zakładanie rękawiczek jednorazowych,
- używanie dzwonka do przywołania pracownika.

W przypadku zapytań oraz w sprawach różnych prosimy o kontakt telefoniczny dzwoniąc pod numer 52 383 34 45 lub bezpośrednio na poszczególne stanowiska na numery wewnętrze:

Administracja - 23
Fundusz Alimentacyjny – 29
Świadczenia Rodzinne – 32
Przeciwdziałanie Przemocy – 33
Asystenci rodziny – 34
Dodatki mieszkaniowe – 36
Pracownicy socjalni – połączenia przez sekretariat

Za okresowe utrudnienia przepraszamy, licząc na Państwa wyrozumiałość i dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa, których celem jest ochrona zdrowia i życia Nas wszystkich.

Opublikował: Maciej Gawro?ski
Publikacja dnia: 23.10.2020

Dokument oglądany razy: 78
« inne aktualności