bip.gov.pl
A A A K

SmodBIP

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie nr 1 z dnia 30.04.2021 r.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do złożenia oferty na zadanie pn.: "Dobrowolne, grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie dla pracowników MGOPS w Barcinie oraz ich współmałżonków, pełnoletnich dzieci i partnerów życiowych".

Zaproszenie do złożenia oferty
Załącznik do oferty

Struktura zatrudnionych pracowników

Informacja o wyborze ofertyMiejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Barcinie zaprasza do złożenia oferty na zadanie „Zakup produktów żywnościowych dla Dziennego Domu Pobytu "Zacisze" w Barcinie".

1. Zaproszenie do złożenia oferty
2. Zawiadomienie o unieważnieniu


Miejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Barcinie zaprasza do złożenia oferty na zadanie „Zakup wraz z dostawą do Zamawiającego artykułów chemicznych i środków czystości”.

1. Zaproszenie do złożenia oferty
2. Informacja o wyborze


Miejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Barcinie zaprasza do złożenia oferty na zadanie „Przygotowanie ciepłych posiłków dla osób dorosłych - klientów Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Barcinie w okresie 01.01.2021 r. - 31.12.2021 r.”.

1. Zaproszenie do złożenia oferty
2. Przedmiot zamówienia
3. Informacja o wyborze


Miejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Barcinie zaprasza do złożenia oferty na zadanie „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w 2021 r.”.

1. Zaproszenie do złożenia oferty
2. Przedmiot zamówienia
3. Informacja o wyborze


Miejsko-Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Barcinie zaprasza do złożenia oferty na zadanie „Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Barcin w 2021 roku”.

1. Zaproszenie do złożenia oferty
2. Zawiadomienie o wyborze ofertyOpublikował: Maciej Gawro?ski
Publikacja dnia: 02.06.2021
Podpisał: Tomasz Wrzesiśnki
Dokument z dnia: 31.01.2014
Dokument oglądany razy: 23 919